SAMI SOBĚ - kreativní workshop s Karolínou Christo

Blog Post Image

SAMI SOBĚ - kreativní workshop s Karolínou Christo

21.4.-23.4.2017, Penzion Na Škole (Podkopná Lhota)

VYTVOŘÍME ZAJÍMAVÝ KUS ODĚVU NEBO LÁTKY A OBRAZ NA DESCE

„Nejsem profesionální malířka, ale maluji. Při své malbě jsem se učila nalézat nejrůznější techniky, a to metodou pokus omyl. Tato cesta mi ukázala, že malování vede k vyjádření mých představ, aniž bych se snažila se držet přesných limitů konkrétních technik a že malovat se dá s neuvěřitelnou lehkostí. Přijďte se mnou zažít totéž a zjistěte, že i když jste nikdy nemalovali, tak pomocí mých technik dokážete ztvárnit své představy a odnesete tak si obraz, z něhož budete překvapeni.“
Karolína Christo

A jak již vyplývá ze slov Karolíny, náplní tohoto workshopu tedy není výuka malířských či jiných technik, jeho smyslem je především vyjádřit sebe samého bez pocitu svázání či strachu z nedokonalostí. Jedná se především o setkání lidí se stejnými zájmy, prožití radosti a uvolnění se jako součást hledání toho, co nás naplňuje.

Na workshopu se tedy nebudeme snažit do Vás nahustit co nejvíce informací ani nezačneme s klasickým malováním zátiší. Dopřejeme Vám pouze radost z čistého tvoření, když tvořit začnete v podstatě ihned, a to podle vlastních představ či předloh, které si můžete přinést. Používání barev, jejich vzájemné působení a reakce, kombinaci technik, různých materiálů či jak vytvořit plasticitu obrazu nebo zvýraznit jeho konkrétní část Vám velmi ráda vysvětlí lektorka Karolína Christo.

Malování na desku nebude jedinou náplní tohoto workshopu, vytvoříme si také originální kus oděvu nebo látky. Např. si můžete přinést kus staršího oděvu z Vašeho šatníku, kterému pomocí vlastní tvorby můžete dát opět život.

Více se dozvíte na našem Facebooku nebo na Facebooku Penzionu Na Škole
facebook.com/Penzion-Na-%C5%A0kole-1544029749175676/?fref=ts

Těšíme se na Vás.